iletişim

Türkiye’de 2009 üç çeyrek verilerine göre internet kullanıcılarının % 85’i internet’de arama yapmadan alış veriş yapmadığı tespit edilmiş.

Gübre içeriğini aramalarında 200 kelimede Google da ana sayfada görünen abcorganikgubre.com gübre inceleme ve bilgi kanalında sizde yerinizi alın.

Firmanız hakkında ayrıntılı bilgi, iletişim numaraları, üretim bilgileriniz hakkında kullanıcılarımıza ayrıntılı bilgi verebilirsiniz.

İsterseniz özel reklam alanları oluşturabilir, sitemize sponsor olabilirsiniz.

Sponsor olduğumuz 7 adet blog’da birer makale paylaşabilir, daha büyük kitlelere ulaşabilirsiniz. ( 7 adet blog’da 7 adet farklı makale gönderimi yapmanız gerekmektedir. Bu sayede daha büyük kitlelere ulaşabilir ve tanınırlık oranınıza artar. 150 TL. Makaleyi biz yazarsak 150 TL daha ödeme alınır)

sondakikahaberler.gen.tr Türkiye’nin en büyük haber bilgi kanalıdır. Günlük bir milyon tekil kullanıcıya sahiptir. Makaleniz burada röportaj şeklinde yayınlanabilir. ( 250 TL)

Unutmayın reklam yapmadan, kendinizi tanıtmadan ürün satma olasılığınızın olmadığı bir dünyada yaşıyoruz. Üretimini yaptığınız ürün gurubunun yayınlanması, pinglenip 24 saat içerisinde tüm arama motorlarında görülmesi Grup başına Yıllık 100 TL’dir.

kadirbeycifligi@gmail.com mail adresine iletişim bilgilerini göndermeniz yeterlidir. Sizinle en kısa zamanda irtibata geçilecektir.