Tropikal Bitki Besini

Tropikal bitki besini

Aralık 19, 2019 0 ile Organik Gübre

Tropikal bitki besini Nedir? Tropikal Bitki Besini Nasıl kullanılır? , Tropikal Bitki Besini Nerelerde kullanılır başlıklı konumuz yayına hazırlanmaktadır sorularını sizler için cevaplamaya çalışacağız. 

Tropikal Bitki Besini bir markanın adıyla anılsa da; Tüm bitkiler için kullanılabilecek fosfor azot oranı dengelenmiş olan kimyasal bir gübre şeklidir. Kimyasal olması sizi korkutmasın genellikle iç ve dış mekan peyzaj ve çiçeklerde kullanıldığı ve dengeli bir kullanım olanağı sağladığı için sağlık açısından bir endişe teşkil etmiyor.  

Halk arasında kullanımı yaygın olmayan Tropikal Bitki Besini hiç para vermeden kendi evinizde de yapabilirsiniz. Vereceğimiz tarifi uygulamanız çiçeklerinizin daha sağlıklı ve daha canlı olmasını sağlayacaktır. Evinizde yenilen muz kabuklarını bir kovanın içine toplayın ve üstünü suyla doldurun. Bir kaç günde bir kapağını açın ve karıştırın. Aynı zamanda yine evinizde kaynatmış olduğunuz yumurtaların suyunu da bir kova içerisinde biriktirin. 15 gün civarı beklettiğiniz muz kabuğu suyuyla kaynamış yumurta suyunu karıştırın ve sulama suyu yerine verin. Size dünyanın en güzel ve kaliteli aynı zamanda organik Tropikal Bitki Besini üretmiş olacaksınız. Sağlığa hiç bir zararı yoktur, çiçeklerinize ve çimlerde aynı zamanda iç ve dış mekan bitkilerinizin ihtiyacı olan tüm faydalı elementleri içinde barındırır. Sadece kaktüslerde kullanılmaz.